1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • FERIE ZIMOWE 22-26 LUTY 2016
  • Protokół Konkursu Plastyki Obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia - ANIOŁY, ANIOŁKI
  • Zajęcia artystyczne 2015/2016
  • Katalog Wystawy Poplenerowej XXVIII Ogólnopolski Plener Malarski
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
Previous
Next

Ferie Zimowe 2016

Zapraszamy na zajęcia podczas ferii zimowych realizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w okresie od 22.02.2016 do 26.02.2016, w godzinach 9:00 - 13:00
 
Zapisy od 1 do 12 lutego.Ilość miejsc ograniczona!

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i dostarczenie karty uczestnika - formularz dostępny na stronie internetowej lub bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

 

Czytaj więcej >>

GMINNY KONKURS WIELKANOCNEJ PLASTYKI OBRZĘDOWEJ

W konkursie uczestniczą dzieci i młodzież szkolna, twórcy ludowi, koła gospodyń wiejskich. Praca powinna być samodzielna.
Każdy uczestnik może wziąć udział w jednej dowolnie wybranej kategorii.
Autorem pracy powinna być jedna osoba.
Prace należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w terminie do 21 marca 2016 roku.

Czytaj więcej »

Protokół Konkursu Plastyki Obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia, ANIOŁY, ANIOŁKI

Jury konkursowe obejrzało i oceniło wszystkie prace. Były one oceniane pod względem samodzielności wykonania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki plastycznej oraz zgodności z tematem konkursu. Poziom prac plastycznych świadczy o rozwijaniu postawy twórczej uczestników konkursu. Dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w 2016 roku. Nagrodzone osoby otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej »

 

Remont połączony z modernizacją świetlicy wiejskiej 
w Trzydniku Dużym

 logo typy 

 

 

Artyści, uczestniczący w imprezach, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, będą występować w bardziej komfortowych warunkach. Pod koniec lipca 2012 roku rozpoczął się remont połączony z modernizacją świetlicy wiejskiej w Trzydniku Dużym, współfinansowany ze środków unijnych. Operacja realizowana jest z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Część poddasza zostanie zagospodarowana na nowe sale, drewniana podłoga będzie wymieniona na terakotę, a wnętrza pomalowanie.

Trzydnicka świetlica to miejsce wielu inicjatyw społecznych. Odbywają się w niej spotkania kół gospodyń wiejskich, zajęcia dla dzieci, warsztaty plastyczne, wystawy, kameralne spotkania poetyckie i inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Uczestniczą w nich zarówno mieszkańcy gminy, jak i turyści, dla których jedną z ciekawszych atrakcji jest stała ekspozycja dawnych sprzętów domowych. Są wśród nich na przykład: niecki, dzieże, kołowrotki i maśniczki. 

Prace potrwają około miesiąca i powinny się zakończyć jeszcze w wakacje.

 

 

 

Galeria

875494
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
230
327
875494

Kto jest online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

  

 

 

http://worldpc.pl/