1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Gminny Konkurs Plastyczny
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Zajęcia artystyczne 2014 / 2015
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
Previous
Next

Zajęcia artystyczne 2014/2015

 

Rodzice mają obowiązek wypełnienia ankiety, zgody na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku dziecka oraz deklaracji płatności (w przypadku zajęć płatnych). Dokumenty do pobrania na stronie www.goktrzydnik.com.pl lub bezpośrednio w GOK. 

 

Czytaj więcej >>

SEMINARIUM SZTUKI SŁOWA I TEATRU 29 września 2014 roku

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów teatru, instruktorów, aktorów amatorów, pasjonatów teatru i słowa. Seminarium Sztuki Słowa i Teatru jest okazją na poznanie nowych metod pracy scenicznej, do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z instruktorami z całej Polski.

Czytaj więcej »

Gminny Konkurs Plastyczny „Śladami Oskara Kolberga”

W 2014 roku przypada 200. rocznica urodzin wybitnego etnografa, kompozytora a przede wszystkim  badacza i „odkrywcy” kultury ludowej - Oskara Kolberga. Zachęcamy zatem do podróży śladami Oskara i udokumentowania w formie plastycznej tego, co obecne jest w codziennym życiu, a zaczerpnięte z kultury ludowej.

Czytaj więcej »

Protokół Konkurs Plastyczny Jan Paweł II - Polak, Patriota, Święty

Duża część prac prezentowała wizerunek i portret Jana Pawła II co rozumiemy jako zainteresowanie życiem i pontyfikatem i kanonizacją Papieża. Wybrano i wyróżniono prace, które poza walorami estetycznymi i plastycznymi, przekazywały myśl i cele konkursu.

 

Czytaj więcej »         

 

Remont połączony z modernizacją świetlicy wiejskiej 
w Trzydniku Dużym

 logo typy 

 

 

Artyści, uczestniczący w imprezach, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, będą występować w bardziej komfortowych warunkach. Pod koniec lipca 2012 roku rozpoczął się remont połączony z modernizacją świetlicy wiejskiej w Trzydniku Dużym, współfinansowany ze środków unijnych. Operacja realizowana jest z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Część poddasza zostanie zagospodarowana na nowe sale, drewniana podłoga będzie wymieniona na terakotę, a wnętrza pomalowanie.

Trzydnicka świetlica to miejsce wielu inicjatyw społecznych. Odbywają się w niej spotkania kół gospodyń wiejskich, zajęcia dla dzieci, warsztaty plastyczne, wystawy, kameralne spotkania poetyckie i inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Uczestniczą w nich zarówno mieszkańcy gminy, jak i turyści, dla których jedną z ciekawszych atrakcji jest stała ekspozycja dawnych sprzętów domowych. Są wśród nich na przykład: niecki, dzieże, kołowrotki i maśniczki. 

Prace potrwają około miesiąca i powinny się zakończyć jeszcze w wakacje.

 

 

 

Kto jest online

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

149333
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
64
355
149333


Galeria

Polecamy